馃摙 Gmina Suchy D膮b przypomina o konieczno艣ci z艂o偶enia wniosku o zawarcie umowy na zaopatrzenie w wod臋 oraz zbiorowe odprowadzanie 艣ciek贸w.

Jednocze艣nie prosimy mieszka艅c贸w, kt贸rzy z艂o偶yli ju偶 wnioski, o zg艂aszanie si臋 w celu podpisania przygotowanych um贸w.

Dope艂nienie formalno艣ci pozwoli na sprawn膮 realizacj臋 us艂ug wodno-kanalizacyjnych.

Dzi臋kujemy za wsp贸艂prac臋.