Rada Pedagogiczna w Szkole Podstawowej im. „Obrońców Westerplatte” w Suchym Dębie z oddziałami gimnazjalnymi w roku szkolnym 2017/2018 Drukuj Email
poniedziałek, 11 września 2017 11:14

Michał Albiński (geografia, przyroda, wychowanie do bezpieczeństwa, wychowawca klasy 3 c gimnazjum)

Lucyna Borodzicz (przedszkole grupa 6 latków)

Jolanta Budziak (język niemiecki)

Justyna Dehling (religia)

Magda Dymarkowska (edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca klasy III b)

Agnieszka Gantner (terapeuta)

Magdalena Gdula (matematyka, chemia, informatyka)

Adrianna Gogolewska (biologia)

Marzena Gracek (wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IV b)

Tomasz Jagielski (historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy IV a)

Ewa Jędrzejewska  (wychowanie do życia w rodzinie)

Karina Jędrzejowska (religia)

Barbara Jankowska (wychowanie fizyczne, plastyka, zajęcia artystyczne)

Marta Konopacka (przedszkole grupa 3 latków)

Natalia Kozłowska (nauczyciel wspomagający, wychowawca klasy 3 a gimnazjum)

Zdzisława Kruszczyńska (edukacja wczesnoszkolna, terapeuta, wychowawca klasy III a)

Magdalena Leśkiewicz (pedagog szkolny)

Aleksandra Lewandowska (informatyka, dyrektor szkoły)

Michał Łagowski (nauczyciel wspomagający, wychowawca klasy IV c)

Katarzyna Łajewska (logopeda)

Ewa Maciejczyk (pedagog szkolny)

Wioleta Makowska (przedszkole grupa 4 latków, logopeda)

Katarzyna Maliszewska (język angielski)

Karolina Mazur (psycholog szkolny)

Dorota Morajka (język polski, wychowawca klasy VI a)

Jakub Neumann (język polski, terapeuta)

Magda Okrzes (nauczyciel wspomagający w klasie 3 c)

Sebastian Ptach (wychowanie fizyczne, wicedyrektor szkoły)

Judyta Ramczyk (przedszkole grupa 4 latków, terapeuta)

Paulina Skrzyńska (zajęcia świetlicowe)

Michał Stępniak (wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna)

Dorota Sudenis (edukacja wczesnoszkolna, terapeuta, wychowawca klasy II)

Lidia Surzyn (język polski, logopedia, wychowawca klasy 2 b gimnazjum)

Justyna Szczepańska (matematyka, wychowawca klasy 3 b gimnazjum)

Ewa Tarasiuk (matematyka, wychowawca klasy V)

Monika Tarasiuk (edukacja wczesnoszkolna, muzyka, wychowawca klasy I)

Beata Traczyk (fizyka, chemia, przyroda)

Mariola Twardowska (język polski, wychowawca klasy VI b)

Alicja Wichrowska (język angielski, wychowawca klasy 2 a gimnazjum)

Iwona Zielińska (rehabilitant)

Marta Zielińska (język angielski)

Krzysztof Zyszczak (wychowanie fizyczne, informatyka, technika, wychowawca klasy VII)

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejszy | większy

busy
 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny